• שעות פתיחה: א - ה 16:00 - 8:00 | שישי 08:00-12:00 | שבת-סגור

תיקון נגררים

למה יש צורך בתיקון נגררים?

להרבה מאתנו יש בחנייה או אפילו באופן קבוע על הרכב ,עגלה נגררת כזו או אחרת, ובדיוק כמו כל דבר אחר, שימוש ממושך, פגיעות או התנהלות שגויה עם הנגרר שלנו עלול להביא לצורך בתיקונו.

כמובן שיש חשיבות לבחירת נגרר איכותי מלכתחילה (על מנת שיחזיק לזמן ממושך יותר) אך יחד עם זאת, גם אם שירותי התקנת הנגרר/קנייתו בוצע על ידי אחד מהמומחים בא.ג נגררים ייתכן שבאופן טבעי, עוד כמה שנים/ בעקבות תאונה תזדקקו לתיקון הנגרר שלכם.

איזה שירותי תיקונים אנו מציעים?

נגרר מכל סוג שהוא הופך לאט לאט לחלק בלתי נפרד מסדרת היום יום שלכם (ואילו שאין להם כזה יוכלו להעיד עד כמה הוא חסר). ובדיוק כמו ברכב (שעם הזמן מחליפים בלאי, צבע ועוד..) גם את הנגרר צריך לתחזק ובייחוד אם אתה משתמש בו באופן יומיומי.

שירותי תיקון נגררים של א.ג נגררים מציעים תיקונים מכל הסוגים הקיימים. כאשר התיקון מותאם באופן אישי לנגרר שלכם על ידי איש מקצוע.

למחירון חלקי חילוף ותיקונים המלא – לחצו כאן!

בין התיקוני נגררים הנפוצים:

  • תיקונים לאחר תאונות – תיקונים מכל הסוגים לאחר תאונה או פגיעה מוכרים ביותר. זה יכול להיות החלפת חלקים חיצוניים, פגיעה בשלד או בעיות חשמל. כל אלה חשובים ביותר לתפקוד הטכני של הנגרר שלכם ונדרשים לטיפול מקצועי על מנת להבטיח את בטיחותכם.
  • בלאי וחידושים – ישנם גם תיקונים הנדרשים לאחר שימוש ממושך בנגרר שלכם. כגון עבודות צבע, תיקון בעיות במנגנון הפתיחה של הנגרר, הצירים, וו החיבור, שימון או שליטה חשמלית.
  • יחד עם זאת ובשונה מרכב , הבלאי בנגררים מועט יותר. הם יותר עמידים ובמיוחד אם הקפדתם לקנות מחברה מיומנת ומנוסה ולהתנהל אתו בצורה הנכונה.
    ולכן, ללא סיבה מהותית ייתכן ולא תזדקקו לתיקון כלל.

מה עוד מלבד תיקון נגררים? שינויים ושדרוגים.

הנגרר שלנו יקר לנו ויהיה לנו קשה (ואפילו מאוד..) להתמודד בלעדיו . בין אם מדובר בקרון סוסים (שהתנהלות עם הסוס שלך ללא הקרון פשוט בלתי אפשרית), נגרר פתוח/סגור (המשמש לצורכי עבודה) או בכלל נגרר קיוסק שהוא מקום העבודה שלך.

אז מה א.ג נגררים מציעים לכם?

א.ג נגררים מאפשרת חלופה לרכישת נגרר חדש ומציעה לכם לבצע את השינויים הנדרשים בנגרר הקיים אצלכם בבית. אם יש לכם נגרר ואתם מעוניינים להוסיף לו רמפה/סולמות/במה על מנת להקל בהעמסת ציוד, אם יש לכם נגרר פתוח ואתם מעוניינים ליצור עבורו סגירה (במיוחד בחודשי החורף והגשמים)- גם זה אפשרי, ובכלל… כל שינוי שעולה על דעתכם א.ג נגררים תשמח לעמוד לצידכם ולסייע לכם להשמיש את הנגרר שלכם בצורה הנוחה והבטוחה ביותר.

יצירת קשר א.ג נגררים