• שעות פתיחה: א - ה 16:00 - 8:00 | שישי 08:00-12:00 | שבת-סגור

נגררים

מהו נגרר ? למה הוא משמש ? ואיך הוא יועיל לעסק שלך

 

הנגררים לרכב משמשים כפתרון מושלם לשינוע וחוסך לכל עסק אלפי שקלים בשנה המון התעסקות וכמובן לחץ, כאשר לעסק יש משאית, אז החברה כולה תלויה בנהג שאחראי לתפעל ולשנע את המשאית, עם המעבר לנגררים תוכלו להיות הרבה יותר רגועים, לא צריך רישיון מיוחד לשנע ולהוביל סחורות לעסקים לעומת משאית.

מעבר לזה הנגרר משמש במקרים מסוימים כמחסן או מקום בו מרוכזים כלי העבודה של העסק, איך שזה נראה הנגררים מספקים מענה של פתרון מושלם לכל עסק, מעבר לחיסכון של אלפי שקלים בשנה.

אודות הניסיון שלנו בייצור ושיווק נגררים, אנו מספקים לכם מענה מקיף, הכנתו מראש עם כל הנדרש, בדיוק לפי תקנון משרד התחבורה בישראל, הכנת הנגרר מידי שנה לטסט של משרד התחבורה, הכנת כל לקוח אילו מסמכים דרושים בכל שלבי ייצור הנגרר והעלאתו לכביש מגוון של סוגי נגררים לרכב, נגררים פתוחים, נגררים סגורים ,נגררים לחקלאות, ועוד אנו כאן, בכפר סבא, נשמח לתת לכם מענה אישי ולהתאים עבורכם את הנגרר שהכי טוב עבור העסק שלכם, להלן מגוון של סוגי נגררים ולמה כל נגרר משמש, צרו קשר לכל שאלה או בקשה.

בחר סוג נגרר

נגרר סגור

נגרר פתוח

נגרר מיוחד

כל התמונות שיש בעמוד זה מציג לכם את הנגררים שיש לנו להציע לכם, אבל לראות לדעת ולקבל יותר פרטים על הייצור והתכנון של הנגררים שלנו בכפר סבא, אנו מזמינים אתכם לראות  אצלנו במפעל ייצור תוכלו גם לראות בוידאו עלינו ועל הנגררים אותם אנו מציעים בגימור מושלם ושירות מצויין.

תוכלו לקבל פרטים עם יצירת הקשר הראשון איתנו, אנו כבר נייעץ לך איזה מוצר הכי מתאים לך, לצרכים שלך, לעסק שלך, כאן יש לא מעט תמונות של מגוון ממוצרינו וכבר תוכלו לראות את מה שלדעתכם, הנגרר הכי מתאים לכם.

למחירון נגררים המלא – לחצו כאן!

נגררים – למכירה או בהתאמה אישית

ניתן לקבל את הנגרר כולל ליווי בתהליך הביטוח (מול סוכן הביטוח) וטסט. המוצרים שאנו מייצרים מתאימים לכל סוגי השינוע – גם לנגררי קירור.

שמותאמים להובלת מוצרים או מזון בטמפרטורה מבוקרת ע”פ דרישות משרד הבריאות. כמו כן אצלנו בא.ג נגררים כפר סבא, תוכלו לקבל את כל האביזרים הנלווים בעמוד מוצרים נלווים לנגרר, באתר זה .

למחירון אביזרים לנגררים המלא – לחצו כאן!

נגררים כמה נקודות

לפני בחירת הנגרר, יש כמה נקודות שאתם חייבים לבדוק על הרכב, על הנגרר ועל הרכב שלך:

רכב:

* האם הרכב שלך מתאים לנגרר שאתה רוצה – ראו בעמוד משרד התחבורה או שאלו אותנו.

* נגרר פתוח או סגור, מה הבחירה שלך, לפי סוגי נגררים שיש לנו בקטלוג.

    X

    יש לכם שאלה?

    השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.