• שעות פתיחה: א - ה 16:00 - 8:00 | שישי 08:00-12:00 | שבת-סגור

ווי גרירה

אנו מתקינים ווי גרירה לכל סוגי הרכבים.
כל הווים מקוריים בהתאם להמלצת יצרן הרכב וכן לפי תקנות משרד התחבורה.

איך ווי גרירה יכולים לעזור לי?

במידה והחלטת לרכוש נגרר לרכב שלך, עליך לחבר את  הנגרר באמצעות ווי גרירה,  וו  הגרירה מאפשר חיבור של הנגרר לרכב ושומר עליו יציב ומחובר לאורך הנסיעה בצורה בטוחה. באפשרותנו להתקין מגוון רחב של ווי גרירה, לכן חשוב להתאים את ה-וו הנכון לפי יצרן הרכב.

למחירון ווי גרירה המלא שלנו לחצו כאן

אם ברכב שלי אין ווי גרירה האם אפשר לחבר אליו?

כמובן שאפשר! חשוב לפנות למפעל מקצועי בתחום, אשר יודע לייצר ולהתאים את הווי לרכב המדובר.ווים לגרירה צריכים להיות מותאמים לרכב שלך, ולכן יש להגיע למפעל עם כל הפרטים המבוקשים, כדי שיכינו לך את הווי הנכון שתוכל להשתמש בו.

אילו סוגים של ווי גרירה ניתן למצוא היום?

אפשר למצוא סוגים שונים של וו גרירה כיום, ולכן חשוב להתאים את הוו לפעולה אותה רוצים לבצע ולמשקל הנגרר שאותו מעוניינים לחבר לרכב.

סוגים שניתן למצוא כיום:
וו גרירה ללא חורים
וו גרירה לכל סוגי הרכב (עד 750 ק”ג)
וו גרירה נשלף, שמיועד לכל סוגי הרכב (עד 750 ק”ג)
וו גרירה משולב (מעל 750 ק”ג)
פגוש הכולל וו גרירה

כיום ניתן למצוא סוגים רבים של ווי גרירה, וניתן להתקין אותם למספר סוגים של רכבים. לכן חשוב להתאים את הוו לרכב המתאים לו. אנו מתקינים רק ווי גרירה מקוריים של ייצרן הרכב, כך שהוא יותאם ספציפית לרכב שלכם.

סוגי ווים והתקנות שאפשר לבצע לרכבים הם:
ווי גרירההמתחברים לרכב פרטי
ווי גרירההמתחברים לג’יפ
ווי גרירההמתחברים למשאית
ווי גרירההמתחברים לכל סוגי הרכבים
ווי גרירהבהתאמה אישית

איך אני יודע שהוו שלי תקין ועומד בדרישות משרד התחבורה

התקנה של ווי גרירה דורשת בדיקה ובחינה של משרד הרישוי כדי לבדוק שהוו תקין. לאחר בדיקת תקינות של משרד הרישוי, ובמידה והוו נחשב תקין לשימוש, הוא יירשם כתוספת ברישיון הרכב, ולכן חשוב מאוד להעביר את הוו בדיקה של משרד הרישוי.

כל פרט חשוב מאוד, כדי לא לקחת את הסיכון של קנס או חס וחלילה במקרה שצריך להפעיל את הביטוח, הקפידו שוו הגרירה והנגרר יהיו רשומים ברשיון הרכב, אחרת הביטוח לא תקף.

לכן לפני שאתם רוכשים וו גרירה, התייעצו במומחה וערכו השוואה בין הסוגים השונים. כדאי להתאים את הווי לפעולה המסוימת שאליה אתם רוכשים אותו, וכדאי לפנות למפעל שמייצר אותם בעצמו ושיכול לתת לכם שירות מלא לגביו.

וו מקורי לפג'ו
וו מקורי לפג'ו
וו לג'יפ
וו לג'יפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!